ثبت نام

 

 هر کاربر لازم است ابتدا به لينک ثبت نام در صفحه اصلي سايت مراجعه و اطلاعات دقيق خود را در فيلدهاي مورد نظر وارد کند. لينک مربوط به صفحه اصلي سايت در صفحه فارسي سايت دانشگاه صنعتي اصفهان تحت عنوان سامانه الکترونيکي دروس و در صفحه انگليسي تحت عنوان Web Courses در قسمتResources   قابل دسترسي مي باشد. 


 

آدرس پست الکترونيکي يکي از ضروري ترين اطلاعاتي است که بايد بطور کاملاً دقيق وارد شود. حتماً آدرسي را وارد کنيد که با آن مرتباً در ارتباط هستيد. در صورتي که قبلا در اين سيستم ثبت نام نموده ايد و شناسه يا کلمه عبور خود را فراموش کرديد، با کليک برروي لينک " يادآوري کلمه عبور" ("Forget Your Password" ) فرمي ظاهر مي شود که از شما آدرس پست الکترونيکي اي که جهت ثبت نام وارد کرده ايد را درخواست مي کند، با وارد کردن آن آدرس اطلاعات مربوط به شناسه و کلمه عبور شما به همان آدرس پست الکترونيکي ارسال خواهد شد.  

 

  پس از تکميل کردن فرم با کليک برروي دکمه " ارسال" يا Register اطلاعات خود را بفرستيد. در صورتي که مايل هستيد شما به عنوان  استاد ثبت نام نماييد لازم است در ابتدا مشخصات شخصي خود را در فرم ثبت نام بطور کامل پر نماييد. اگر در زمان ثبت نام اين مشخصات را پر نکرده ايد، لطفاٌ با شناسه و کلمه عبور خود از طريق لينک "ورود" يا Login وارد سيستم شويد و سپس به لينک "اطلاعات شخصي "  يا Profile مراجعه کنيد. فرم ثبت نام شما مجدداٌ به نمايش گذاشته مي شود، شما مي توانيد آنرا تغيير و يا تکميل نماييد. با کليک بر روي لينک "ايجاد درس جديد" يا Create Course”" فرمي ظاهر مي شود که از شما توضيحي در رابطه با درخواست استادي شما مي خواهد، آنرا پر نماييد و درخواست خود را ارسال کنيد. پس از ارسال درخواست شما emailي مبني بر پاسخ مدير سيستم دريافت خواهيد کرد. درصورت موافقت با درخواست شما، از آن پس وضعيت شما به استاد تبديل مي شود و مي توانيد دروس خود را بر روي سايت قرار دهيد.