Jump to Navigation

رؤسای سابق

دکتر علي فانيان

از تاريخ 1397/5/23 تا كنون

دکتر ناصر قدیری

از تاريخ 1394/7/1 تا 97/5/23

دکتر مسعود رضا هاشمي

از تاريخ 1387/1/21 تا 1394/7/1

دکتر محمد جواد اميدي

از تاریخ 84/8/14 تا 1387/1/22

دکتر فرامرز هندسي

از تاريخ 5/2/ 1383 تا 1384/4/13

دکتر محمود اشرفي زاده

از تاریخ 1381/11/20 تا 1383/2/4

دکتر علي زينل همداني

از تاریخ 1377/12/24 تا 1381/11/19

آقاي مهندس تفضلي

از تاریخ 1369/6/19 تا 1377/12/23

آقاي دکتر مهرداد فهيمي

از تاریخ 1368/8/3 تا 1369/5/31

آقاي دکتر علي رجالي

از تاریخ 1366/3/12 تا 1368/8/2

آقای مهندس تفضلی

از تاریخ 1365/4/3 تا 1366/3/11

آقای دکتر اشجعی

از تاریخ 1357/4/1 تا 1360/4/24

مهندس سید محمد کافی موسوی

1363/12/1 تا 1365/4/2

مهندس بهروز آسفی

از تاریخ 1362/8/17تا 1363/11/30



by Dr. Radut