Jump to Navigation

دانشجویان جدید بهتر است بدانید

با عرض سلام و خوش آمدگویی مخصوص خدمت تمامی دانشجویان جدید دانشگاه صنعتی اصفهان

 

اینترنت

دسترسی به اینترنت در دانشگاه صنعتی اصفهان از طریق سامانه نت (NET) امکان پذیر می باشد. در این سامانه برای اتصال به شبکه جهانی اینترنت باید از نام و کلمه عبور مناسب استفاده نمایید. دانشجویان می توانند از طریق گزارش 672 درسیستم گلستان پسورد خود را بدست آورند.نام کاربری شما شماره دانشجویی می باشد.(برای تمامی دانشجویان کارشناسی همه ورودی ها و کارشناسی ارشد و دکتری سال 97 به بعد نام کاربری شماره دانشجویی می باشد)

اطلاعات تکمیلی

 

لازم به ذکر است برای دسترسی به سایت های داخل دانشگاه نظیر سامانه گلستان ،کیف پول ، تغذیه، سایت دانشکده خود، سایت دانشگاه ، سامان بوستان ، سامانه الکترونیکی دروس و بانک نرم افزار و  سامانه پشتیبانی خدمات مرکز فناوری اطلاعات (www.tkt.iut.ac.ir)  نیازی به استفاده از سامانه نت را ندارید و با اتصال به شبکه دانشگاه امکان دسترسی به این سرویس ها امکان پذیر می باشد.

 

تغییر پسورد اینترنت

از طریق سایت http://acc.iut.ac.ir  پسورد خود را تغییر دهید.

بهتر است در انتخاب یک پسورد مناسب و امن نکات زیر را هم در نظر داشته باشید :

1- هشت کارکتر باشد.

2-حروف بزرگ و کوچک استفاده شود.

3-  از عدد استفاده شود

4- کارکتر خاص داشته باشد. (مثلا * و $ و # و @ )

5- از اسم و فامیل هم در پسوردتان استفاده نشود.

 

نکته بسیار بسیار مهم : شارژ اینترنتی بر حسب ماه شمسی و طبق جدول ( این لینک )  انجام می گیرد، در صورتی که شارژ اینترنت ماهیانه شما به اتمام رسیده باشد می توانید از طریق آدرس زیر شارژ اضافی خریداری نمایید.

 

خرید حجم اینترنت

لینک آموزش خرید حجم اینترنت

 

قوانین دسترسی به اینترنت

- به دانشجویان کارشناسی برحسب سال ورودی میزان مشخص از حجم برای دانلود و ساعت استفاده، اختصاص داده می شود.
- به دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری شناسه و کلمه عبور جهت سرویس پست الکترنیکی اعطا می شود که از همان شناسه جهت اتصال به اینترنت می توانند استفاده کنند.
- همچنین به دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری امکان دسترسی به منابع کتابخانه مرکزی خارج از دانشگاه  داده می شود.

 

 

پست الکترونیکی

۱- دانشجویانی که از مقاطع قبل ایمیل فعال دانشگاه صنعتی دارند دارای دو گزینه می باشند : گزینه اول نگهداری همان آدرس ایمیل قبلی است که می بایست این درخواست را از طریق سامانه پشتیبانی دانشگاه صنعتی اصفهان به نشانی (http://tkt.iut.ac.ir) به ما
اطلاع دهند. گزینه دوم درخواست آدرس جدید می باشد که می توانند از طریق بند دوم همین متن اقدام نمایند. توجه داشته باشند که در صورت تعویض آدرس ایمیل ، آدرس ایمیل قبلی آن ها طبق قوانین بسته خواهد شد.


۲- دانشجویان جدید می توانند با مراجعه به سامانه مدیریت شناسه (id.iut.ac.ir) درخواست ایمیل خود را ثبت کنند. نام کاربری دانشجویان جدیدالورود در این سامانه شماره دانشجویی و کلمه عبور آن‌ها کلمه عبور مندرج در گزارش ۶۷۲ گلستان خواهد بود.


۳- نام کاربری و کلمه عبور اکانت اینترنت دانشجویان جدیدالورود کلیه مقاطع به ترتیب شماره دانشجویی و کلمه عبور مندرج در گزارش ۶۷۲ گلستان خواهد بود. برای اطلاع از جزئیات نحوه اتصال به اینترنت به سایت مرکز فناوری اطلاعات (it.iut.ac.ir) مراجعه نمایید.

 

كيف پول و تغذیه

به راهنمای جامع موجود در وب سایت تغذیه به نشانی dining.iut.ac.ir مراجعه نمایید.

 

سامانه پشتيبانی خدمات مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی اصفهان

دانشجویان محترم در صورت هر گونه اشکال شبکه ای از طریق سایت www.tkt.iut.ac.ir می توانند مشکل خود را به این مرکز اطلاع دهند تا در اسرع وقت پیگیری لازم انجام گردد. یاددآوری می گردد که به دانشجویانی که حضورا به مرکز فناوری اطلاعات مراجعه نمایند بدون شماره تیکت پاسخی داده نخواهد شد.

 

برچسب:News | by Dr. Radut