Jump to Navigation

سامانه پیام رسان هما

راه اندازی یک سامانه پیام رسان داخلی جهت انجام کلیه فعالیت های مورد نیاز توسط دانشجویان و اساتید و کارمندان با استفاده از بستر سامانه احراز هویت مرکزی (امین) قدم بلندی بود که در سال 96 برداشته شد و با مدیریت و حمایت مسئولین مرکز فناوری اطلاعات و همت شبانه روزی کارشناسان این مرکز به بار نشست.

هم اینک کلیه دانشگاهیان عزیز می توانند با مراجعه به نشانی homa.iut.ac.ir و استفاده از نام کاربری (شماره پرسنلی / دانشجویی) و رمز عبور اینترنت دانشگاهی خود وارد این سامانه شوند.

پس از ورود در صورتی که کاربر مورد نظر شما نیز یک بار در سامانه وارد شده باشد (لاگین کرده باشد) از قسمت بالا سمت راست می توان نام فرد ( نام و نام خانوادگی به فارسی یا شماره دانشجویی / پرسنلی) را جستجو کرد و ارسال پیام را آغاز نمود.

همچنین امکان اضافه کردن تصویر به پروفایل شخصی هر کاربر نیز امکان پذیر می باشد.

این سامانه بر روی سرورهای امن و پیشرفته مرکز فناوری اطلاعات نگهداری می شود و با اطمینان امکان به اشتراک گذاری تمامی داده های عزیزان دانشگاهی را داراست.

در صورت نیاز به ارتباط با مسئولین سامانه می توانید از سامانه پشتیبانی خدمات مرکز فناوری اطلاعات به نشانی tkt.iut.ac.ir و واحد نرم افزار و بخش "سامانه پیام رسان هما" اقدام فرمایید.

امید است که همراهی و همگامی شما این بار نیز بتواند نسبت به رفع نواقص موجود و ارایه سرویس پایدارتر و کاربرپسند تر کمک شایانی نماید (:

pictuer: Icone | by Dr. Radut