رفتن به محتوای اصلی
x

چگونه اخبار وارد سایت کنیم؟

برای افزودن محتوا از نوع خبر، اطلاعیه، رویداد و جوایز و افتخارات از میانبرها، اضافه کردن محتوا و سپس نوع محتوای  مقاله را انتخاب کنید.

 بعد از وارد کردن عنوان خبر که فیلد الزمی می باشد و سایر موارد مثل فایل یا لینک خبر، ضروری است در بخش دسته بندی خبری، اخبار را انتخاب نمایید تا محتوای ایجاد شده در بخش اخبار سایت شما به نمایش گذاشته شود. 

نکات:

  • بعضی از خبرها و یا اطلاعیه ها علاوه بر  صفحه اصلی سایت در بعضی از صفحات داخلی بخش ها (آموزش/ پژوهش/ تحصیلات تکمیلی/ فرهنگی دانشجویی) و یا گروه ها نیز آورده شده است، جهت وارد نمودن محتوا در صفحات ذکر شده می بایست بر روی فیلد گروه بندی کلیک و نام بخش یا گروه مربوطه را انتخاب نمایید.

  • در صورت نداشتن تصویر برای محتوای مربوطه می توان یکی از تصاویر پیش فرض را با توجه به نوع محتوا انتخاب و در فیلد مربوط به تصویر جایگذاری نمایید.

پس از بارگذاری تصویر مورد نظر، با استفاده از علامت + که بر روی تصویر نمایان می شود نمایش تصویر را در ابعاد مورد نظر تنظیم نمایید. (کافی است روی علامت + کلیک کرده و آن را بر روی بخش مهم عکس قرار دهید و رها کنید.

  • اگر بیش از یک تصویر برای محتوای مربوطه در نظر دارید می توانید از فیلد گالری تصاویر استفاده و یا آنها را در بدنه محتوا وارد نمایید.تحت نظارت وف ایرانی