رفتن به محتوای اصلی
x
 • پخش شبکه های صدا و سیما داخل دانشگاه
  با تقدیم سلام و احترام خدمت کاربران محترم اطلاع رسانی می گردد که پخش شبکه های صدا و سیما از طریق شبکه دانشگاه (بدون نیاز به اینترنت) آغاز گردیده است که نحوه دریافت این خدمات را می توانید از طریق وب سایت مدیریت فناوری اطلاعات به نشانی زیر مشاهده نمایید. https://it.iut.ac.ir/services/iutv
 • به‌روزرسانی سخت افزار و نرم افزار شبکه بی‌سیم (IUT-City) دانشگاه صنعتی اصفهان
  باسلام و احترام بدینوسیله به اطلاع کاربران محترم شبکه می رساند، با توجه به بروزرسانی سخت افزار و نرم افزار شبکه یکپارچه بی‌سیم دانشگاه صنعتی اصفهان و سامانه های مرتبط، از تاریخ اول آذرماه 1401 جهت استفاده از IUT-City با استفاده از سیستم احراز هویت مرکزی دانشگاه طبق دستورالعمل ذیل اقدام نمایید:
 •  اطلاعیه تغییر زمان شارژ اینترنت برای دانشجویان دکتری
  به اطلاع دانشجویان محترم مقطع دکتری می رساند شارژ ماهیانه از این ماه به بعد به جای ابتدای ماه(اول هر ماه شمسی)، به 25 ام ماه تغییر میکند. توجه داشته باشد که در پایان هر دوره شارژ باقیمانده برای دوره بعد ذخیره نمی گردد
 • میزان اعتبار کاربران در سیستم NET 
  طرح اصلاح الگوی مصرف اینترنت دانشگاهیان دانشگاه صنعتی اصفهان مهرماه 1401 پیرو جلسه  شورای IT مورخ 29/03/1401 تصمیمات ذیل  اتخاذ گردید و از ابتدای سال جدید تحصیلی 1401-1402 اجرا خواهد شد:   جزئیات و قوانین سرویس حجمی جدید مطابق جدول زیر می باشد :  
 • قوانین شارژ
  باسلام و احترام بدینوسیله به اطلاع کاربران محترم می رساند ، با توجه به قوانین شارژ مندرج در آدرس https://it.iut.ac.ir/fa/net400 در صورتی که شارژ ماهیانه کاربری منفی گردد اتصال کاربر به اینترنت قطع نمی شود اما سرعت ارتباط او بشدت کاهش پیدا می کند و در حدود 512 کیلو بیت در ثانیه می شود. لذا خواهشمند است در صورتی که احساس کندی در اتصال به شبکه داشتید موارد زیر را انجام دهید
 • ,
  جذب کارآموز تابستان ۱۴۰۱ مرکز فناوری اطلاعات
  مرکز فناوری اطلاعات آماده جذب 6  الی 8 کارآموز برای تابستان 1401 در رشته های برق و کامپیوتر است.
 • نحوه استفاده از اینترنت دانشگاه از تاریخ دوشنبه 1400/11/04
  باسمه تعالی ضمن عرض سلام و احترام بدینوسیله به استحضار کاربران محترم شبکه دانشگاه می‌رساند، با توجه به بروزرسانی سیستم حسابرسی کاربران (acc.iut.ac.ir) و یکپارچه سازی حساب اینترنت با احراز هویت مرکزی، از تاریخ دوشنبه 1400/11/04 لازم است کاربران به موارد زیر توجه نمایند:     برای ورود به اینترنت به  سامانه https://internet.iut.ac.ir مراجعه نمایید.
 • امکان بازیابی نام کاربری احراز هویت مرکزی
  با عرض سلام و احترام خدمت کاربران محترم
 • شیوه جدید اعطای ایمیل دانشگاهی به دانشجویان
  با سلام و احترام بدینوسیله به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند، با توجه به اینکه ایمیل دانشگاهی دانشجویان از این پس به طور خودکار ایجاد خواهد شد لذا در تمامی سامانه های دانشگاهی الویت با ایمیل دانشگاهی خواهد بود (همانند سامانه یکتا). لذا اگر قبلا از ایمیلهای دیگر مثل یاهو و جی میل و ... استفاده شده است از این پس ایمیل دانشگاهی جایگزین آن خواهد شد.
 • تمدید نحوه دسترسی به منابع کتابخانه و مجلات از بیرون دانشگاه
  قابل توجه دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی دانشگاه بدینوسیله به اطلاع می رساند دسترسی به منابع کتابخانه و مجله ها تا باز گشایی مجدد دانشگاه از بیرون دانشگاه تمدید شده است.

تحت نظارت وف ایرانی