رفتن به محتوای اصلی
x
 • اطلاعیه عدم امکان خرید شارژ اینترنت

  با توجه به سیاستهای مالی ابلاغی توسط وزارت علوم در خصوص واریز وجوه نقد در حساب خزانه کل متاسفانه سامانه خرید شارژ در حال حاضر امکان تعامل با سرورهای بانک مرکزی را ندارد. از این ضمن عذر خواهي از دانشگاهیان عزیز به ا طلاع تمامی كاربران اينترنت اين دانشگاه مي رساند درگاه بانكي خرید شارژ تا اطلاع ثانوي در دسترس نمی باشد. جهت خرید شارژ کارکنان محترم دانشگاه می توانند از طریق سامانه تیکت درخواست خود را اعلام نمایند تا اقدام مقتضی صورت گیرد.

 • باج‌افزار SynAck

  باج افزار SynAck فایل‌های کاربر را با الگوریتم AES-256-ECB رمزگذاری می‌کند. مبلغ اخاذی شده توسط آخرین نسخه از این باج‌افزار نیز 3 هزار دلار اعلام شده است.
  جهت كسب اطلاعات بيشتر به آدرس

  https://newsroom.shabakeh.net/19696/synack-new-variant-using-doppelgangi...

   
  مراجعه فرماييد.

   

   

 • راه اندازی مخازن (repository) لینوکس در شبکه دانشگاه

  جهت دانلود و استفاده از مخازن لینوکس که به صورت اتوماتیک (automatic update)  بر روی سرورهای داخلی  بارگذاری می شوند (به صورت ساعتی و روزانه) می توانید به نشانی زیر مراجعه نمایید :
  http://repo.iut.ac.ir

  تا به حال مخازن (repository) مربوط به Centos , Ubuntu , Fedora , Arch Linux , Debian , Raspbian , Opensuse , Manajro , Mint Linux , Gentoo , Alpine Linux پشتیبانی می گردند.
  همچنین مخازن rpmfusion (free and nonfree) موجود است.
   

 • انتخاب برگزیدگان مسابقه یک برش طلایی در هفته کتاب سال 1398

  برگزیدگان مسابقه یک برش طلایی در هفته کتاب سال 1397 انتخاب شدند.

  نقش زبان در سرنوشت انسان ها – مهدی فقیه ایمانی

  ارتباط انسان و زبان همچون کسی است که در لب پرتگاه ژرفی، دوشادوش شخص دیوانه ای قرار گرفته و هر لحظه بیم آن می رود حتی بدون قصد دشمنی و از روی مزاح او را به عمق پرتگاه فرو افکند ...

   

 • دسترسی به سامانه هات اسپات از طریق مودم های ADSL در خوابگاه ها

  پیرو اطلاعیه های قبلی امکان استفاده از سامانه هات اسپات برای دسترسی به اینترنت در خوابگاه ها مقدور می باشد. در این دسترسی به جای این که از اتصال net استفاده کنید می توانید پس از اتصال به شبکه در صفحه مرورگر خود hotspot.iut.ac.ir را وارد و در سامانه login کنید تا دسترسی به اینترنت فراهم شود.

تحت نظارت وف ایرانی