رفتن به محتوای اصلی
x
 • اطلاعیه شماره 1: راه اندازی سامانه جدید جهت دسترسی به اینترنت

  با سلام و احترام خدمت کاربران عزیز شبکه دانشگاه. 

   

 • باج‌افزار SynAck

  باج افزار SynAck فایل‌های کاربر را با الگوریتم AES-256-ECB رمزگذاری می‌کند. مبلغ اخاذی شده توسط آخرین نسخه از این باج‌افزار نیز 3 هزار دلار اعلام شده است.
  جهت كسب اطلاعات بيشتر به آدرس

  https://newsroom.shabakeh.net/19696/synack-new-variant-using-doppelgangi...

   
  مراجعه فرماييد.

   

   

 • راه اندازی مخازن (repository) لینوکس در شبکه دانشگاه

  جهت دانلود و استفاده از مخازن لینوکس که به صورت اتوماتیک (automatic update)  بر روی سرورهای داخلی  بارگذاری می شوند (به صورت ساعتی و روزانه) می توانید به نشانی زیر مراجعه نمایید :
  http://repo.iut.ac.ir

 • به‌روزرسانی سخت افزار و نرم افزار شبکه بی‌سیم (IUT-City) دانشگاه صنعتی اصفهان
  باسلام و احترام
  بدینوسیله به اطلاع کاربران محترم شبکه می رساند، با توجه به بروزرسانی سخت افزار و نرم افزار شبکه یکپارچه بی‌سیم دانشگاه صنعتی اصفهان و سامانه های مرتبط، از تاریخ اول آذرماه 1401 جهت استفاده از IUT-City با استفاده از سیستم احراز هویت مرکزی دانشگاه طبق دستورالعمل ذیل اقدام نمایید:
 • اطلاعیه عدم امکان خرید شارژ اینترنت

  با توجه به سیاستهای مالی ابلاغی توسط وزارت علوم در خصوص واریز وجوه نقد در حساب خزانه کل متاسفانه سامانه خرید شارژ در حال حاضر امکان تعامل با سرورهای بانک مرکزی را ندارد. از این ضمن عذر خواهي از دانشگاهیان عزیز به ا طلاع تمامی كاربران اينترنت اين دانشگاه مي رساند درگاه بانكي خرید شارژ تا اطلاع ثانوي در دسترس نمی باشد. جهت خرید شارژ کارکنان محترم دانشگاه می توانند از طریق سامانه تیکت درخواست خود را اعلام نمایند تا اقدام مقتضی صورت گیرد.

تحت نظارت وف ایرانی