رفتن به محتوای اصلی
x
 • اطلاعیه در خصوص نام کاربری اینترنت دانشجویان تحصیلات تکمیلی

  بدینوسیله به اطلاع تمامی دانشجویان محترم می رساند، از این پس باید برای اتصال به اینترنت فقط از شماره دانشجویی به عنوان نام کاربری استفاده نمایید. لازم به ذکر است هیچ تغییری در کلمه عبور انجام نشده است.

   

 • کارآموزی در مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی اصفهان، تابستان ۹۷

  کارآموزی در مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی اصفهان، تابستان ۹۷

  از کلیه دانشجویان دانشگاه‌های مختلف که علاقه به کارهای عملی دارند دعوت می شود رزومه خود را به آدرس زیر ارسال نمایند:
  itc@of.iut.ac.ir

   

   

 • قابل توجه تمامی دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی 94

  به اطلاع دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی 94 می رساند، اطلاعات کاربری جهت دسترسی به سرور پست الکترونیکی و اینترنت از تاریخ 25/6/94 در سامانه گلستان از طریق شماره گزارش 672 قابل دسترسی میباشد بنابراین جهت استفاده از سرور پست الکترونیکی از فیلدهای آدرس Email بعنوان آدرس پست الکترونیکی و گذرواژه به عنوان کلمه عبور و همچنین جهت اتصال به اینترنت از فیلدهای شناسه اینترنت بعنوان شناسه کاربری و گذرواژه به عنوان کلمه عبور استفاده نمایید.

 • قوانین شارژ

  باسلام و احترام

  بدینوسیله به اطلاع کاربران محترم می رساند ، با توجه به قوانین شارژ مندرج در آدرس https://it.iut.ac.ir/fa/net400 در صورتی که شارژ ماهیانه کاربری منفی گردد اتصال کاربر به اینترنت قطع نمی شود اما سرعت ارتباط او بشدت کاهش پیدا می کند و در حدود 512 کیلو بیت در ثانیه می شود.

  لذا خواهشمند است در صورتی که احساس کندی در اتصال به شبکه داشتید موارد زیر را انجام دهید

 • اطلاعه شماره 3 : اصلاح تنظیمات مودم ADSL خوابگاهها

  قابل توجه تمامی  دانشجویان محترم که از سرویس ASDL استفاده می نمایند، با توجه به راه اندازی سرویس جدید و  طبق اطلاعیه شماره دو که درسایت مرکز منتشر گردید . جهت دسترسی به اینترنت لازم است تا تنظیمات مودم خود را هر چه سریعتر بر طبق راهنمای موجود در آدرس https://it.iut.ac.ir/modem-adsl به حالت Bridge تغییر دهید.

تحت نظارت وف ایرانی